WhatsApp

BİZİM İÇİN ÖNEMLİSİNİZ.

BİZİM İÇİN ÖNEMLİSİNİZ.

  • 133 Okuma
  • 31 Mart 2020, 17:52

Değerli PEUGEOT dostu,

PEUGEOT Türkiye olarak çalışanlarımızın ve siz değerli PEUGEOT dostlarının sağlığı önceliğimizdir. 

İçinde bulunduğumuz bu hassas dönemde, sizlere mümkün olan en iyi hizmeti kesintisiz bir şekilde sunabilmek için elimizden gelen tüm gayreti gösteriyoruz.

Tüm PEUGEOT Yetkili Satıcı ve Servisleri hijyen açısından en son teknolojilerle korunmakta, tesislerimizde bulunan tüm araçlarımız da en yeni ve güncel dezenfeksiyon yöntemleriyle temizlenmektedir.

Tüm bayilerimiz belirli çalışma saatleri içinde sizlere kesintisiz hizmet vermeye devam edecek, satış ve servis ekiplerimiz sağlığınızı koruyacak mesafede sizlere destek olacaktır tıklayın.

PEUGEOT Türkiye, tüm yetkili satıcı ve yetkili servis ağı, sizlerin ve çalışanlarımızın sağlığını korumak adına Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı’nın talimatları ve Dünya Sağlık Örgütü’nün önerileri doğrultusunda hareket etmektedir.

Biz PEUGEOT Türkiye olarak deneyiminizi en güvenli hâle getirmek için bütün gücümüzle çalışıyoruz. Tüm dünyanın ve ülkemizin, bu zorlu dönemi en kısa zamanda atlatacağına inanıyor, bu süre içindeki anlayışınız ve desteğiniz için teşekkür ediyoruz.

Her türlü sorunuz için bizimle irtibata geçebilirsiniz.İletişime geçmek için tıklayın.

Saygılarımızla,

İbrahim Anaç

Genel Müdür

PEUGEOT Türkiye

Etiketler

Paylaş

Bilgi Talep Formu